صفحه اصلیصفحه اصلی محصولاتمحصولات   متعلقات لیفتراکمتعلقات لیفتراک   خدمات پس از فروشخدمات پس از فروش   آموزشآموزش   مشاورهمشاوره   اخباراخبار   تماس با ماتماس با ما  

چگونگی خرید لیفتراک دست دوم   

چگونگی خرید لیفتراک دست دوم

لیفتراک های نو ماشین آلات گران قیمتی هستند. اگر کار شما با لیفتراک به نحوی است که تنها چند ساعت در روز و یا کمتر از آن استفاده می کنید، خرید لیفتراک دست دوم مقرون به صرفه تر است. پیش از تماس یا مراجعه به شرکت ها در خصوص خرید لیفتراک لازم است تحقیق کنید و مدل لیفتراک متناسب با نیاز خود را شناسایی کنید. هنگام مقایسه میان لیفتراک های دست دوم، پیدا کردن و انتخاب لیفتراک مورد نظر شما اهمیت بسیار زیادی دارد بخصوص اگر فعالیت روزانه شرکت شما به آن وابسته است.

مراحل انتخاب و خرید  لیفتراک دست دوم:

1-  نوع لیفتراک مورد نیاز خودتان را شناسایی کنید: لیفتراک ها به لحاظ سایز، هدف استفاده و برند بسیار متنوع هستند. اگر شما قبلا با لیفتراک کار کرده اید، دقت کنید و  نکات مثبت و منفی آن را در خرید بعدی در نظر بگیرید.
-  به هنگام خرید لیفتراک حداکثر وزنی که میخواهید با لیفتراک جابجا شود را در نظر بگیرید، حتی اگر به ندرت میخواهید چنین باری را جابجا کنید.
-  حداکثر ارتفاع باری که میخواهید با لیفتراک جابجا کنید را در نظر بگیرید. چون لیفتراک ها به لحاظ ارتفاع باری که جابجا میکنند متفاوت هستند.
-  به مکان استفاده از لیفتراک دقت کنید، بالابرهای برقی برای استفاده در فضای داخلی و لیفتراک ها برای استفاه از فضاهای بیرونی مناسب هستند.

2-  لیفتراک های دست دوم نمایندگان فروش و یا سایر فروشندگان را مقایسه کنید و برای انتخاب لیفتراکی متناسب با نیاز شما با رنج قیمت مد نظرتان تحقیق کنید.
-  نمایندگان فروش قطعات گاهی در زمینه فروش لیفتراک دست دوم نیز فعالیت میکنند.
-  شرکت های اجاره دهنده لیفتراک نیز گاهی لیفتراک های دست دوم خود را به فروش می رسانند.
-  کسب و کار های محلی بعد از خرید لیفتراک جدید، لیفتراک قبلی خود را به فروش می رسانند.
 
3-  با فروشندگان ملاقات کنید و گزینه های موجود را مقایسه کنید.
-  از فروشنده راجع به میزان ساعاتی که لیفتراک کار کرده است سوال کنید. بسیاری از لیفتراک ها شمارنده زمان دارند که میزان کارکرد دستگاه را نشان میدهد. در خرید لیفتراک میزان کارکرد از سال ساخت آن مهمتر است.
-  سابقه تعمیرات لیفتراک را بررسی کنید. اینکه آیا دستگاه در زمان معینی سرویس شده است؟ و یا قطعه ای در هنگام سرویس جابجا شده است؟
-  وارانتی و ضمانت دستگاه را بررسی کنید. اگر مدت وارنتی منقضی شده و یا به انقضا آن نزدیک است میتوانید با قیمت کمتری دشتگاه را خریداری کنید.
-  از یک اپراتور لیفتراک بخواهید از دستگاه استفاده و آن را دقیقا بررسی کند.
-  اگر مشکلی را در دستگاه شناسایی کردید هزینه برطرف کردن آن را از مکانیک بپرسید و به هنگام مذاکره خرید به آن توجه داشته باشید.
4-  بعد از بررسی تمام مراحل و اطمینان از خرید، از دستگاه در شرایط مناسبی استفاده کنید.


برای ارتباط با مجموعه و یا مشاوره با کارشناسان با شماره های ذیل تماس بگیرید:

09120756755

03136641115

 

  عناوين مرتبط : پيشنهادات :